یک گفتگوی دوستانه

بعضی اوقات نیاز تبلیغاتی یک کسب و کار متفاوت از آن چیزی است که تصور می شود. با تجربه و درک هوشمندانه نیاز شما شروع می کنیم.

هر کسب و کار با توجه به نوع فعالیت خود ممکن است راهکارهای تبلیغاتی متفاوتی نسبت به سایرین داشته باشد. شروع پیدا کردن یک راهکار تبلیغاتی را با بررسی و نیاز کسب و کار شما شروع می کنیم.


مرحله اول

آنالیز و بررسی رقبا

در این مرحله با وجود مشخص شدن نیاز واقعی دیجیتالی شما، رفتار رقبا و آنالیز بازار هدف صورت میگیرد. با بررسی دقیقتر راهکارهای دقیقتر مشخص می شوند.

مرحله دوم

اجرای راهکار دیجیتالی

با توجه به بررسی و آنالیز انجام شده راهکار مناسب کسب و کار شما با تکنیک های روز و ابزارهای جدید اجرا می شود.


مرحله سوم

بررسی آمار و گزارشات

گزارش ها و آمار عملکرد فعالیت های اجرا شده را بررسی و برای بهبود هرچه بیشتر تجربه بعدی برنامه ریزی می شود. همیشه می توان نتیجه بهتر گرفت.


همه ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در اختیار شماستاز تمام تکنیک‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ اطلاع دارید؟
می دانید چه روش و راهکاری مناسب شماست ؟
برای همین ما در کنار شما هستیم

شما با توجه به نوع مخاطبان باالقوه و بالفعل خود ممکن است نیازمند راهکارهای سوشال مارکتینگ باشید.
🤨 صبر کنید !!!
شاید اشتباه می کنید.
✔ فضای های تبلیغاتی مناسب همه اپلیکیشن ها رو امتحان کردید ؟
✔ تبلیغات درون برنامه رو برای سرویس خودتون بررسی کردید؟

با ما در تماس باشید تا راهکار مناسب شما را پیدا و بررسی کنیم

کدام روش مناسب شماست؟

راهکارهای دیجیتالی

تبلیغات در گوگل پلی

انجام تبلیغات برای اپلیکیشن روش های خاص و تجربه شده ای را می‌طلبد. کیفیت بالای تبلیغات، عدم امکان تقلب، استفاده از تمام ظرفیت های گوگل و امکانات قوی فنی در دسترس از مهمترین ویژگی های تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی است.
در صورتی که اپلیکیشن شما در گوگل پلی منتشر شده، بدون هیچ درنگی این روش تبلیغاتی را امتحان کنید تا برای همیشه روش های دیگر را فراموش کنید.

راهکارهای دیجیتالی

تبلیغات همسان

به روشهایی که تبلیغات شما در فضای وبسایت ها و اپلیکیشن های مرتبط و متناسب نمایش داده می شود همسان یا نیتیو گفته می شود.
بنر، ویدیو، متن و هر مدیای قابل نمایش شما در فضای خاصی از چندین اپلیکیشن ویا وبسایت نمایش داده میشود تا بیشترین بازخورد و بهترین کاربران به سمت شما روانه شوند. حتما در مورد این نوع تبلیغات با ما در تماس باشید تا قدرت این روش را درک کنید.

راهکارهای دیجیتالی

تبلیغات اپلیکیشنی

هزاران اپلیکیشن در گوشی های کاربران تلفن های هوشمند نصب و در حال استفاده هستند. بهترین محل برای نمایش تبلیغات شما می تواند همین اپلیکیشن ها باشد.
تبلیغات شما نسبت به نوع و بهترین استراتژی در اپلیکیشن های عمومی و یا اختصاصی مورد استفاده کاربران تبلیغ می شود. برای این کار با ما در تماس باشید تا روال شروع این روش را بررسی کنیم.

راهکارهای دیجیتالی

شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی شاید یکی از در دسترس ترین روش‌های تبلیغات به نظر برسد. ولی انجام این تبلیغات بدون استراتژی مشخص می‌تواند خطرات بدی برای کسب و کار ایجاد کند.
روند تمام امور تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی با دقت بررسی و بهترین شبکه ها و بهترین جایگاه‌ها برای هر نوع تبلیغات شما درنظر گرفته می شود.

 

برای شروع آماده اید؟


همین حالا با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. شما می توانید هیچ هزینه ای پرداخت نکنید و در عین حال به روز باشید. کافیست از ما راهنمایی بخواهید. کسب و کار شما برای ما بسیار ارزشمند است. با دانا در تماس باشید


تماس با ما