اپلیکیشن درخواست ملک


با پیشرفت تکنولوژی روش های سنتی در همه زمینه ها کم کم رنگ و بوی خود را از دست می دهند. اپلیکیشن پیدا کردن خانه این روزها یکی یکی روانه بازار می شوند ولی اپلیکیشن اینپین با دارا بودن امکانات و فابلیت های خاص خود روال جدیدی در این نوع اپلیکیشن ها و درخواست پیدا کردن خانه ایجاد کرده است.

با نصب اپلیکیشن اینپین می توانید بدون دردسر و تنها با مشخص کردن محدودیت مورد نظر خود تمام موقعیت های موجود را بررسی کرد. حتی با قابلیت واقعیت مجازی امکان مشاهده خانه های موجود در محدوده خود نیز هستید. فقط باید دوربین گوشی را فعال کنید

امور مارکتینگ انجام شده برای گروه نرم افزاری این اپلیکیشن از مشاوره تا اجرای کمپین های نصب اپلیکیشن از طریق گوگل بوده است. یکی از بهترین و موثرترین روش های نصب اپلیکیشن استفاده از امکانات خود گوگل است. شما می توانید با نمایش تبلیغات خود در فضاهای مورد دسترس گوگل، اپلیکیشن خود را به تمامی افراد مورد نظر خود نمایش دهید. نصب اپلیکیشن اینپین که می تواند یکی از موفق ترین اپلیکیشن های مورد بررسی باشد تنها با استفاده از تبلیغات گوگل توانسته بعد از تنها 3ماه از شروع فعالیت به تعداد نصب نزدیک به 200هزار نصب در گوگل پلی دست پیدا کند. عددی که شاید نه تنها تعداد مناسب برای یک اپلیکیشن تخصصی است بلکه می تواند بیشتر هم شود.