اتصال به تلگرام بدون فیلترشکن

تلگرام بدون فیلتر

در ابتدا باید متذکر شد که این مقاله به هیچ عنوان فیلترشکن و یا تلگرام بدون فیلتر به شما معرفی نمی کند و به عنوان یک شهروند ایرانی باید از قوانین کشور اطاعت کرد. متاسفانه به دلیل سوء استفاده های زیاد با عناوین جعلی و اپلیکیشن های جعلی و دروغ های زیاد برآن شدیم که توضیحاتی در روشی که این روزها زیاد دست به دست می شود ارائه دهیم تا دچار اشتباه و گمراهی نشود. 

بعد از چندین سال فیلتر بودن تلگرام، روش های زیادی برای ارتباط مستقیم به تلگرام هر چند وقت یکبار مطرح و پخش می شود. اما این روش ها به چه شکلی و چگونه قابل استفاده است؟ در این مطلب قصد داریم روش جدید ارتباط با تلگرام که از ساعت 3 بامداد روز 30 دی ماه قابل استفاده شده است، را بررسی کنیم.

آیا تلگرام ضد فیلتر شده است؟

متاسفانه تلگرام همچنان در کشور ما طبق قوانین موجود فیلتر است و به صورت مستقیم امکان استفاده از این شبکه اجتماعی پرطرفدار وجود ندارد. برعکس شایعات مطرح شده تلگرام ضدفیلتر نشده است. در روش جدید شما تنها با استفاده از روشی که تلگرام برای شهروندان روسیه پیاده سازی کرده است، به این شبکه دسترسی پیدا می کنید.

توجه کنید شما فیلترینگ را دور نمیزنید و این راهکار هم دائمی نیست !!!

 

چطور تلگرام را بدون فیلتر استفاده کنیم؟

در روش جدید اتصال به تلگرام شما باید در ابتدا با IP روسیه وارد تلگرام شوید. برای این کار باید از فیلترشکن های مختلف یا برنامه های تغییر IP استفاده کنید.

بعد از تغییر IP از تلگرام برای چند دقیقه استفاده کنید تا بالای تلگرام علامت سپر مانند تصویر زیر نمایان شود

بعد از ظاهر شدن علامت سپر بعد از چند بار تغییر حالت، تلگرام متصل می شود که کلمه Telegram نمایان می شود. سپس برنامه تغییر IP خود را قطع کنید و از تلگرام به راحتی و بدون محدودیت استفاده کنید.

توجه کنید

این روش به هیچ وجه فیلتر تلگرام را قطع نمی کند و تنها به صورت موقت و لحظه ای تا زمانی که شما از یک اینترنت استفاده می کنید در این حالت می ماند. به محض عوض کردن اینترنت یا روش اتصال اینترنت که باعث تغییر IP اصلی شما می شود همه چیز از بین رفته و به حالت قبلی بر میگردد.

 

تیم دیجیتال مارکتینگ ادیرا به هیچ وجه توصیه استفاده از فیلترشکن ها را نمی کند چرا که پشت هر فیلترشکن ممکن است افرادی به شما سرویس دهند که نیت و هدف نهایی آنها مشخص نیست. امنیت اتصال شما به فضای دیجیتال یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید.

این مقاله برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و دروغ ها و اپلیکیشن های جعلی نوشته شده و توصیه می شود از روش و یا اپلیکیشن هایی که نمیشناسید به هیچ عنوان استفاده نکنید. فضای مجازی و دنیای دیجیتال امکان هر کاری به هر کسی را می دهد پس مراقب کلاهبرداران باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین حالا از تخفیف برای تبلیغات خود استفاده کنید

کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا کد یا روال دریافت تخفیف را دریافت کنید